úvod - ponuka - terazzové a betónové dlažby - čistenie a ochrana
 
 
 
Kontakt
Konzulta Trenčín, s.r.o.
Ľ. Stárka 2202
911 05 Trenčín
+421 32 6400 769
mail@konzulta.sk
 
 
 
 
TOPlist
TOPlist
         
  dlažby - úvod čistenie a ochrana galéria  
         
  Terazzová dlažba je krásny a trvácny materiál, ktorý vyžaduje aj pravidelnú starostlivoť. Aby ste u nás dostali kompletné služby, ponúkame vám aj prosriedky na čistenie, ochranu a údržbu terazzovej dlažby.  
  Čistenie a ochrana viď Technický list  
     
  Impregnačné ochranné prípravky proti vode a znečisteniu  
 
IMESTA BV Balenie
2kg / 8kg

Vosková impregnácia s obsahom včelieho vosku v organickom rozpúšťadle, určený na impregnáciu nasiakavých minerálnych stavebných materiálov.  Na impregnáciu neglazovaných pálených dlaždíc ( cotto ), prírodného a umelého kameňa.

Spotreba cca 0,2-0,4 kg/m2. Presné informácie : Technický list a KBU.
 
 
IBS 29 IMESTA Balenie
1kg / 10kg

Olejofobizačná silikónová emulzia na ochranu kameňa , omietok ,betónu , muriva ...(žula, mramor, terazzo, terakota, pieskovec...). Používa sa na dosiahnutie hydrofóbneho a olejofobného efektu na povrchu minerálnych materiálov, hlavne stavebných hmôt. Na rozdiel od bežne používaných silikónov pôsobí nielen hydrofóbne, ale má aj výrazný olejofóbny účinok, ktorý umožní ľahšie očistenie impregnovaného povrchu od olejov, farieb, lepidiel a grafiti.

Spotreba: betón 0,1 - 0,2 kg/m2 , prírodný kameň 0,2 - 0,8 kg/m2. Presné informácie: Technický list a KBU.
 
     
  Čistiace prostriedky na prírodný, umelý kameň a betón  
 
Pasta CP a CPU Imesta Balenie
1kg / 8kg

Čistiace pasty pre reštaurátorov:
- Pasta CP – na pieskovec a žulu. Tixotropná pastovitá hmota svetlo hnedej farby. Obsahuje komplexnú soľ ako účinnú látku, plnivo a aditíva.
- Pasta CPU – na vápenec a všetky druhy mramoru. Tixotropná pastovitá hmota svetle hnedej farby. Obsahuje močovinu ako účinnú látku, plnivo a aditíva

Presné informácie : Technický list a KBU.
 
 
REGENER Balenie
1 l

Čistiaci prostriedok určený na čistenie terás a chodníkov pre brúsenú a tryskanú terazzovú dlažbu. Odstraňuje cementové povlaky, výkvety a podobné znečistenie, vznikajúce pri pokládke a z väčšej časti stopy a zostatky užívania.

Presné informácie : Technický list a KBU.
 
     
  Ďaľšie detaily ohľadom výrobkov z chémie si môžete pozrieť v samostatnej časti venovanej chémíi pre reštaurátorov.  
     
  Na stiahnutie  
  technický list  
     
  Naše odporúčania pre Vás  
  • v prípade záujmu Vám doporučíme na montáž terazzovej dlažby odbornú firmu, ktorá pozná postup prípravy podkladných vrstiev a pokladanie dlažby  
  • po položení terazzovej dlažby s brúseným povrchom preveďte povrchovú impregnáciu pre dosiahnutie uzavretia povrchu, lepšieho jasu a farebnosti (dlažba s tryskaným povrchom je impregnovaná už z výroby)  
  • v prípade záujmu o terazzovú dlažbu doporučujeme pri objednávke uviesť požiadavky na odolnosť voči vplyvom prostredia, v ktorom sa bude nachádzať (interiér, exteriér, agresívne prostredie, zvýšená prevádzka atď).  
Copyright (C) Konzulta Trenčín 2017